wtorek, 29 grudnia 2015

Najlepsze kawiarnie na randkę we Wrocławiu

Wrocław, stolica Dolnego Śląska to wyjątkowe miasto. Przepełnione historią, ze wspaniałymi budynkami i zakątkami, w których aż człowiek chce się gubić. Nic więc dziwnego, że to piękne miasto jest tak uwielbiane przez zakochanych. Co więcej, jest wiele kawiarni we Wrocławiu, do których warto jest udać się na randkę i spędzić czas z ukochaną osobą.

Cocofi –books art cafe wine bar to local, który  zgodnie z nazwą łączy w sobie zamiłowanie do kawy, wina i literatury. Jak żadne inne miejsce we Wrocławiu nie zaspokaja tak potrzeb książkofili, Zgodnie z najnowszymi trendami parzą kawy alternatywnie, przy pomocy Chemexu, Dripu i Aeropressu. Tarty i inne słodkości zaspokajają apetyt nawet najbardziej wybrednych gości. W tle natomiast sączy się klimatyczna muzyka. Cocofi słynie również  z różnych dodatkowych atrakcji, jak warsztaty dla dzieci, odczyty książek.Będąc we Wrocławiu, warto zabrać partnera lub partnerkę do kawiarni Dwie małpy, prawdziwego coffeeshopu. Miejsce choć małe, kusi dużym wyborem aromatycznych kaw, herbat oraz przepysznych ciast, którym trudno jest odmówić. Wieczór osłodzić może również filiżanka prawdziwej gorącej czekolady, a rano w kawiarni spożyć śniadanie. Lokal znajduje się tuż przy rynku więc zdecydowanie warto do niego wstąpić.


Zakochani szczególnie dobrze powinni poczuć się w Afryka Coffee & Tea House, przy ulicy Kotlarskiej. Kawy i herbaty są tu zaskakująco dobre. Wnętrza są przytulne, zachęcają do intymnych rozmów. Warto również zjeść tutaj drugie śniadanie, do wyboru mamy pyszne kanapki, naleśniki, wszystko to, czego człowiek może zapragnąć. Chodzenie na randki we wrocławskich kawiarniach jest więc wskazane.

3 komentarze: